افزونه برگزاری وبینار

میزگرد

بهترین افزونه برگزاری وبینار و مدیریت مشتریان در وردپرس

داشبورد افزونه برگزاری وبینار

آخرین سفارشات

نمودار آماری

لیست وبینارها

ارسال پیامک

داشبورد افزونه میزگرد

در افزونه برگزاری وبینار وردپرس، پنل زیبا جهت نمایش میزان درآمد حاصل از وبینارهای فروخته شده، تعداد سفارشات، آمار فروش محصولات به ترتیب مقدار فروش و ارسال پیامک به مشتریان تعبیه شده که مدیر وبسایت دسترسی به این قسمت دارد.

داشبورد کاربران

داشبورد کاربران، با طراحی زیبا و ایرانی پسند طراحی شده تا کاربر بتواند وبینارهای خریداری شده خود را و همچنین دسترسی به فایل وبینار و لینک ورود به وبینار را به راحتی داشته باشد. همچنین تقویم رویدادها برای مدیریت راحت‌تر رویدادهای کاربر تعبیه شده است.

نمای کلی

جدول وبینارهای کاربر

تقویم رویدادها

ارسال پیامک به

مشتریان

امکان ارسال پیامک به مشتریان هر محصول، ارسال پیامک به همه مشتریان، ارسال پیامک یادآوری وبینار به صورت کاملا خودکار با متن داینامیک. ارسال در لحظه پیامک و یا زمان بندی ارسال پیامک به مشتریان

پیامک افزونه برگزاری وبینار

امکانات صفحه محصول

در صفحه محصول، تاریخ و زمان وبینار به همراه عنوان وبینار درج شده است. همچنین به صورت کاملا اتوماتیک پس از خرید کاربر، دکمه سبد خرید به دکمه ورود به وبینار تبدیل میشود و لینک ورود به وبینار در زمان تعیین شده به کاربر پیامک می شود.

تایمر شمارش معکوس

شما میتوانید از کد کوتاه یا تایمر شمارش معکوس جهت نمایش تایمر برای وبینارهای نزدیک به برگزاری استفاده کنید تا تاثیر هرچه بیشتری روی کاربر و شرکت ایشان در وبینار داشته باشید.

نظرات مشتریان ما